Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Jocuri pe telefon

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Jocuri pe telefon Empty Jocuri pe telefon Thu Mar 17, 2011 1:05 am

1QVIPER

1QVIPER

Desi pentru telefoane sunt zeci, sute, mii sau zeci de mii de jocuri, mi-a atras atentia unul ce se poate juca in maxim 40 de oameni, si care implica iesire din casa Very Happy Telefoanele insa trebuie sa fie dotate cu GPS si conexiune la net. Sunt mai multe tipuri de joc, ideea de baza e sa ajungi primul la punctele setate initial. Se poate juca in parc, pe strada, in oras, la munte, la mare, oriunde si pe orice suprafata! Pe jos, cu bicicleta, cu masina, cu trenul sau avionul Very Happy

Detalii: http://www.tourality.com/what-is-tourality/

2Jocuri pe telefon Empty Re: Jocuri pe telefon Thu Mar 17, 2011 2:03 am

Monitor_R

Monitor_R

1Qle, prichindeii de azi nu mai se joaca Basketball leapsa si fata-ascunselea in jurul blocului? Shocked
Acu' nu mai pot fara mobil si GPS?
Crying or Very sad

3Jocuri pe telefon Empty Re: Jocuri pe telefon Thu Mar 17, 2011 2:12 am

1QVIPER

1QVIPER

Sincer, ma uit in jurul blocului si nu vad unde s-ar putea juca. La fel de sincer iti spun ca nu l-as lasa singur pe afara cum ne lasau pe noi parintii nostri... Din multe motive Wink

P.S. jocul ala e mai ales pentru adulti Very Happy

4Jocuri pe telefon Empty Re: Jocuri pe telefon Thu Mar 17, 2011 2:14 am

c6t9

c6t9

În jurul blocului nu mai este nimeni de ani buni.

https://www.facebook.com/pages/Text-sunet-și-imagine/151603018234

5Jocuri pe telefon Empty Re: Jocuri pe telefon Thu Mar 17, 2011 4:40 am

Forester

Forester

Wow, cu ce jocuri vii unchiule!! Very Happy
Eu fiind o fosila de dinozaur, n-am smartphone, si desi telefonu' stie internet, nici macar nu mi l-am activat. Stau toata ziua cu nasu-n calculatoare si n-am simtit nevoia sa ma mai chinui si cu telefonu. In plus urasc tapatocu. Razz
Eu mi-am dat jos de pe net o arhiva cu peste 600 de jocuri pt SE (evident, o gramada bullshituri) si am gasit o prostioara care imi provoaca indemanarea, rabdarea si anticiparea, impreuna cu tastele telefonului. De cate ori am de asteptat pe undeva, e bun de omorat pana la vreo ora. Halul in care arata telefonul este o vie marturie ca am avut de multe ori de asteptat in diverse locuri! cyclops

6Jocuri pe telefon Empty Re: Jocuri pe telefon Thu Mar 17, 2011 6:48 am

Aer Curat

Aer Curat

1QVIPER wrote:........ La fel de sincer iti spun ca nu l-as lasa singur pe afara cum ne lasau pe noi parintii nostri... Din multe motive Wink

..........

+1 !
Desi, din acest pct de vedere, sunt un caz fericit pt ca blocul meu are in jurul sau un parculet rezonabil (ca dim si dotat/utilat), tot as avea o mare retinere in a lasa copilele singure la joaca.
Cel putin la varsta asta.



Forester wrote:............
Eu fiind o fosila de dinozaur, n-am smartphone, si desi telefonu' stie internet, nici macar nu mi l-am activat. ............

Nu esti singurul. Smile

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» TELEFON MOBIL
» Jocuri pe calculator

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum